Trimline 220E Solus

Elektryczny kominek Trimline Solus daje niezrównaną możliwość spędzenia romantycznego wieczoru w blasku ogniska.

To urządzenie doskonale nadaje się do nowoczesnej zabudowy jak również sprawdzi się w połączeniu z bardziej tradycyjnymi rozwiązaniami stanowi idealny sposób na stworzenie przytulnego wnętrza, pasuje niemal wszędzie, a jedyne czego potrzebujesz, aby dawał on Ci przyjemność,  to ściana do jego montażu!

Zalety kominka elektrycznego:

  • Łatwość instalacji: nie wymaga użycia komina ani żadnych innych specjalistycznych urządzeń.
  • Bezpieczeństwo: nie wytwarza dymu, sadzy ani innych szkodliwych substancji.
  • Wielofunkcyjność: regulacja temperatury, tryb płomieni, programowalny timer, pilot zdalnego sterowania i wiele innych.
  • Estetyka: bardzo eleganckie i estetyczne, dzięki czemu stanowią doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza.
  • Łatwość czyszczenia: nie produkują popiołu, który mogłyby brudzić otoczenie. Wystarczy regularnie przecierać obudowę i szybę miękką szmatką.

Opis

Trimline 220E Solus Corner

Kominek nowej generacji

Największy z dostępnych modeli elektrycznych Trimline 220E Solus Corner spełni wymagania najbardziej wymagających użytkowników. Jeżeli pragniesz mieć elektryczny kominek, który przyciągnie uwagę i będzie głównym punktem Twojego wnętrza, model Trimline 220E Solus Corner spełni Twoje oczekiwania! To prawdziwa metamorfoza Twojej przestrzeni życiowej. Jego imponujący design oraz funkcjonalność sprawią, że Twój dom nabierze nowego blasku i atmosfery.

ogień w kominku elektrycznym

Trimline 220E Solus Front

Coś, co dodaje uroku

Czy pragniesz czegoś niezwykłego? Może marzysz, aby Twój kominek promieniował elegancją lub oraz miał imponująco szeroki wygląd? Model Trimline 220E Solus Front z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Odkryj, jak Twój dom może zyskać na luksusowym charakterze dzięki tej wspaniałej kompozycji.

Trimline 220E Solus Panoramic

Ciesz się namiętną grą płomieni

Stylowa elegancja na wyciągnięcie ręki! Jeśli marzysz o posiadaniu panoramicznego kominka, to model Trimline 220E Solus Panoramic jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Spędzaj przyjemne wieczory z przyjaciółmi i rodziną, a dzięki temu rozległemu kominkowi elektrycznemu, będziesz miał wszystko, czego tylko dusza zapragnie.

Cena

Masz pytanie? Napisz do nas.

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Gwarancja

Producent oferuje 2-letnią gwarancję na wszystkie modele kominków Elektrycznych Trimline Solus!


Wiemy, że kupując kominek, klienci oczekują pewności, że ich zakup jest bezpieczny i zabezpieczony. Dlatego właśnie chcemy zapewnić naszych klientów, że każdy model Trimline Solus objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Gwarantujemy, że kominki są wykonane z najlepszych materiałów, z dbałością o każdy szczegół.