W przeciągu wielu lat naszej działalności udało nam się zrobić całkiem pokaźną ilość kominków nie tylko w Warszawie i okolicach, lecz praktycznie w całej Polsce. Wśród nich można znaleźć kominki nowoczesne, kominki stylowe jak również kominki rustykalne. Poniżej zamieszczamy zdjęcia niektórych z nich.

Filter

Oprócz typowych zabudów kominkowych z wkładami kominkowymi na drewno wykonaliśmy też wiele kominków gazowych. Szczególnie w Warszawie inwestorzy chętnie wybierają kominki na gaz, ale również w innych dużych miastach – jak Poznań, Kraków czy Gdańsk. Zarówno zabudowanych wkładów kominkowych jak również gazowych kominków wolnostojących. Mamy też na swoim koncie realizacje murowanych z cegły szamotowej otwartych palenisk. Wśród wykonanych przez nas stylowych portali kominkowych znajdą Państwo kominki wykonane z marmuru, trawertynu oraz granitu. Większość marmurowych portali kominkowych wykonanych jest z marmuru Cream Marfil. Są jednak również portale z białego greckiego marmuru Thassos, Prinos lub Sivec, z włoskiej Carrary czy portugalskiego Rosa Portogallo.

Ostatnimi czasy coraz więcej klientów zarówno w Warszawie jak i w innych miejscach Polski wybiera piecyki kominkowe. Sprawdzają się one doskonale jako dodatkowe źródła ciepła w salonie. Warto podkreślić, że obecnie oprócz tradycyjnych piecyków kominkowych na drewno mamy do dyspozycji również piecyki kominkowe na gaz. Oprócz tego mamy również piecyki pelletowe oraz piecyki hybrydowe, które mogą być zasilane alternatywnie – drewnem bądź pelletem.