Skip to main content

Kominki wolnostojące La Nordica 

Katologi produktów

Kozy wolnostojące

La Nordica

Życie poświęcone ogrzewaniu.

Innowacje i ciągłe badania nad produktami, nawet w „tradycyjnym” sektorze, nagrodziły grupę przemysłową znacznym wzrostem udziału w rynku i dystrybucją w 50 krajach na całym świecie.

Kozy wolnostojące La Nordica to praktyczne i eleganckie rozwiązanie, które zapewni ciepło i atmosferę w domu, szczególnie podczas chłodniejszych miesięcy.

Firma La Nordica była założona w 1968 roku, w ostatnich latach musiała stawić czoła wymagającemu zwiększeniu asortymentu, przechodząc od prostych kominków wolnostojących do zaawansowanych i zróżnicowanych produktów o wysokiej zawartości technologicznej, odpowiadających wszystkim gustom i potrzebom. Mowimy tutaj  o kozach wolnostojących na drewno i pellet, bardzo nowoczesnych, klasycznych i rustykalnych.

Wszystkie produkty są przykładem nowoczesności pod względem zgodności z przepisami dotyczącymi emisji spalin i mają certyfikat CE, a oprócz tego międzynarodowe certyfikaty, jeszcze bardziej restrykcyjne niż włoskie. Kozy wolnostojące La Nordica jest idealnym wariantem dla osób ceniacych styl i wygone. Pieknę i miło spędzone wieczory w otoczeniu bliskiej rodziny lub przyjaciół są gwarantowane, dzięki wyjatkowemu stylu i dbałości o szczegóły firmy La Nordica.

Kozy wolnostojące

Masz pytanie? Napisz do nas.

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.