Kominek Elektryczny 3D AFW230

Opis

Kominki Elektryczne 3D

Kominki na parze wodnej

Kominki Elektryczne 3D są bardzo łatwe w instalacji i obsłudze. Oszczędza to wiele czasu i pieniędzy podczas dekoracji wnętrz. Zalety kominków: brak potrzeby komina, brak potrzeby paliwa, brak baterii, brak ciepła, brak hałasu, przeznaczone wyłącznie do projektów wnętrzarskich, podobne do prawdziwych płomieni o nieograniczonych kolorach.

Kominki parowe

Kominki Elektryczne 3D doskonale pasują do prywatnych i publicznych miejsc takie jak bary, hotele, restauracje. Oczywiście, całkowite bezpieczeństwo zimnego płomienia, który nie uwalnia żadnych niebezpiecznych gazów, ma tu wiele do znaczenia. Należy również wziąć pod uwagę, że ten kominek jest ekologiczny i przyjazny dla środowiska. Ponadto, kominek na parę wodną jest ekonomiczny, zużywa tylko wodę i bardzo mało energii elektrycznej (mniej niż 100 W na metr długości). Wreszcie, to nowoczesny kominek bez ograniczeń.

kominek parowy kominek parowy

Możliwość Kontroli za pomocą Aplikacji. Dzięki swojemu działaniu elektronicznemu, zasilanemu z 24-woltowego źródła zasilania, wkład kominka na parę wodną może być włączany/wyłączany przełącznikiem znajdującym się na palenisku, przyciskami ręcznymi Wł./Wył. lub za pomocą smartfona poprzez integrację z Systemem Domu Inteligentnego.

Monitorowanie Bezpieczeństwa Na Pokładzie. Płyta główna tego wkładu kominkowego jest centrum bezpieczeństwa. Stałe samoocenianie swojego działania sprawia, że ten inteligentny palnik reaguje na wszelkie warunki, które wydają się nietypowe. Jeśli wykryje nadmierną emisję dwutlenku węgla, automatycznie zakończy pracę.

Solidna Konstrukcja. Palnik na parę wodną wykonany jest ze stali nierdzewnej klasy 304, odpornego na korozję i wykazującego doskonałą odporność na warunki atmosferyczne, chemiczne i inne ekspozycje. Jego górna płyta ma grubość trzy milimetry (3/32 cala). To zapewnia solidność, jednocześnie zachowując niski profil.

Projekty Bez Wentylacji. Dzięki modelowi kominka na parę wodną, projektantom będzie znacznie wygodniej instalować palnik na parę wodną w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Nie ma potrzeby instalacji systemu wentylacji pod palnikiem.

Łatwe w obsłudze
Kontrola za pomocą aplikacji i przycisków fizycznych.

Pobieranie płynu
Naciśnij przyciski, aby sterować.

Najwyższa jakość wykończenia górnej części
Wyjątkowy design, dobrane materiały.

Duży ekran informacyjny
Bardziej inteligentny kominek 3D

Zespół skupia się na inteligentnych kominkach. Kominki na parę wodną. Używamy niskiego napięcia 24V dla urządzeń oraz blachy ze stali nierdzewnej z różnymi kolorami w górnej części, dostępne są dowolne żądania dostosowania. Urządzenia są łatwe do zainstalowania i obsługi. Wszystkie urządzenia są wyposażone w części zamienne do wymiany. Łatwo jest wymieniać diody LED i producentów pary.

Czy chciałbyś stworzyć nowy imponujący punkt centralny w swoim domu czy zastąpić obecny piecyk na drewno.

  • Łatwość instalacji
  • Nie wymagany komin ani system przewodów
  • 100% Wydajność energetyczna
  • Przyjazne dla środowiska
  • Łatwe w użyciu i konserwacji

Parametry

 

Parametr Wartość
Wymiary (mm) 2320 długość / 250 szerokość / 220 wysokość
Regulacja wysokości płomienia Tak
Regulacja prędkości płomienia Tak
Materiał Palnik ze stali nierdzewnej
Przyciski 6
Pojemność zbiornika 10.7 litra
Zużycie paliwa 0.3-0.4 litra na godzinę
Smartphone APP Tak
Waga netto 65 kg
Waga brutto 72 kg
Minimalne zamówienie 10 sztuk
Opakowanie drewniane 242X32X39 cm
Zastosowanie Minimum 80 m2

Zapytaj o cenę

Masz pytanie? Napisz do nas.

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.