Trimline Horizon

estetyką nawiązuje do tradycyjnego kominka na drewno. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie połączenie klasycznego stylu z nowoczesną technologią. Kominek ten nie tylko stanowi wyjątkowy element dekoracyjny salonu, ale także zapewnia ciepło i komfort, dzięki zaawansowanym funkcjom regulacji. Bez wątpienia, jest to produkt, który odpowiada na potrzeby współczesnych użytkowników, pragnących ciepła domowego ogniska bez konieczności jego tradycyjnego utrzymania.
Cechy kominka Trimline Horizon:
– realistyczne efekty płomieni
– wykrywanie otwartego okna w celu oszczędzania energii
– 2 stopnie ogrzewania oraz funkcja chłodzenia
– pilot do zdalnego sterowania oraz aplikacja na telefon, dzięki której można zmienić ustawienia koloru płomienii oraz jego wielkość
– możliwość zamówienia opcjonalnego oświetlenia otoczenia.

Opis

Trimline Horizon

Kominek nowej generacji

Kominek elektryczny Horizon korzysta z najbardziej zaawansowanych technologi, by dostarczyć natychmiastowe ciepło, wiernie odwzorowane płomienie oraz atmosferę idealnie dopasowaną do Twojego stylu.

trimeline horizon zdjecie numer 2
trimeline solano aranżacja numer 2

Trimline Horizon

Łatwe rozmieszczenie

Kominek oferuje maksymalną swobodę montażu, wymagając jedynie podłączenia do gniazda elektrycznego.

Trimline Horizon

Oświetlenie ambientowe

Poszerz nastrój wykraczający poza płomienie, dzięki systemowi oświetlenia, które dodaje nowe, interaktywne elementy. To uzupełniające światło dysponuje 15 ustawieniami kolorystycznymi, które można regulować przy użyciu pilota lub smartfona z aplikacją.

trimline horizon zdjecie kominka elektrycznego

Cena

Masz pytanie? Napisz do nas.

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Gwarancja

Producent oferuje 2-letnią gwarancję na wszystkie modele kominków Elektrycznych Trimline Solus!


Wiemy, że kupując kominek, klienci oczekują pewności, że ich zakup jest bezpieczny i zabezpieczony. Dlatego właśnie chcemy zapewnić naszych klientów, że każdy model Trimline Solus objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Gwarantujemy, że kominki są wykonane z najlepszych materiałów, z dbałością o każdy szczegół.