Trimline 130E Solus

Elektryczny kominek Trimline Solus daje niezrównaną możliwość spędzenia romantycznego wieczoru w blasku ogniska.

To urządzenie doskonale nadaje się do nowoczesnej zabudowy jak również sprawdzi się w połączeniu z bardziej tradycyjnymi rozwiązaniami stanowi idealny sposób na stworzenie przytulnego wnętrza, pasuje niemal wszędzie, a jedyne czego potrzebujesz, aby dawał on Ci przyjemność,  to ściana do jego montażu!

Zalety kominka elektrycznego:

  • Łatwość instalacji: nie wymaga użycia komina ani żadnych innych specjalistycznych urządzeń.
  • Bezpieczeństwo: nie wytwarza dymu, sadzy ani innych szkodliwych substancji.
  • Wielofunkcyjność: regulacja temperatury, tryb płomieni, programowalny timer, pilot zdalnego sterowania i wiele innych.
  • Estetyka: bardzo eleganckie i estetyczne, dzięki czemu stanowią doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza.
  • Łatwość czyszczenia: nie produkują popiołu, który mogłyby brudzić otoczenie. Wystarczy regularnie przecierać obudowę i szybę miękką szmatką.

Opis

Trimline 130E Solus Corner

Kominek na wyższym poziomie

Jeśli chcesz znaleźć kominek elektryczny, który przyciągnie uwagę i stanie się głównym punktem Twojej przestrzeni, Trimline 130E Solus Corner spełni Twoje oczekiwania! To prawdziwa ozdoba dla Twojego domu.

Kominek elektryczny
Trimline 130E Solus Front

Trimline 130E Solus Front

Coś wyjątkowego

Czy poszukujesz dodatkowej ozdoby? Może chcesz dodać eleganckiego akcentu lub poszukujesz kominka o wyjątkowo szerokim rozmiarze? Trimline 130E Solus Front z pewnością dostarczy Ci dodatkowej przyjemności! Odkryj, jak Twój dom może stać się jeszcze bardziej luksusowy dzięki temu kominkowi.

Trimline 130E Solus Panoramic

Ciesz się namiętną grą płomieni

Elegancja do Twojej dyspozycji. Marzysz o posiadaniu panoramicznego kominka? W takim przypadku Trimline 130E Solus Panoramic jest idealny dla Ciebie! Przytulne wieczory z przyjaciółmi i rodziną. Z tym dodatkowo szerokim kominkiem elektrycznym, będziesz miał wszystko, czego dusza zapragnie.

Trimline 130E Solus Panoramic

Wymiary

Wymiary, rysunek techniczny, Helex Trimline 130E Solus

Cena

Masz pytanie? Napisz do nas.

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Gwarancja

Producent oferuje 2-letnią gwarancję na wszystkie modele kominków Elektrycznych Trimline Solus!


Wiemy, że kupując kominek, klienci oczekują pewności, że ich zakup jest bezpieczny i zabezpieczony. Dlatego właśnie chcemy zapewnić naszych klientów, że każdy model Trimline Solus objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Gwarantujemy, że kominki są wykonane z najlepszych materiałów, z dbałością o każdy szczegół.