Trimline 75E Solus

Elektryczny kominek Trimline Solus daje niezrównaną możliwość spędzenia romantycznego wieczoru w blasku ogniska.

To urządzenie doskonale nadaje się do nowoczesnej zabudowy jak również sprawdzi się w połączeniu z bardziej tradycyjnymi rozwiązaniami stanowi idealny sposób na stworzenie przytulnego wnętrza, pasuje niemal wszędzie, a jedyne czego potrzebujesz, aby dawał on Ci przyjemność,  to ściana do jego montażu!

Zalety kominka elektrycznego:

  • Łatwość instalacji: nie wymaga użycia komina ani żadnych innych specjalistycznych urządzeń.
  • Bezpieczeństwo: nie wytwarza dymu, sadzy ani innych szkodliwych substancji.
  • Wielofunkcyjność: regulacja temperatury, tryb płomieni, programowalny timer, pilot zdalnego sterowania i wiele innych.
  • Estetyka: bardzo eleganckie i estetyczne, dzięki czemu stanowią doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza.
  • Łatwość czyszczenia: nie produkują popiołu, który mogłyby brudzić otoczenie. Wystarczy regularnie przecierać obudowę i szybę miękką szmatką.

Opis

Trimline 75E Solus Corner

Zelektryzuj swój kominek

Kominek Trimline 75E Solus Corner to doskonały wybór, jeśli chcesz stworzyć przytulną atmosferę w swoim wnętrzu. Możesz podziwiać tańczące płomienie z dwóch stron tego kominka. Jego uniwersalny design sprawia, że pasuje praktycznie do każdego pomieszczenia.

Narożny kominek Trimline 75E Solus Corner
Kominek elektryczny Trimline 75E Solus Front

Trimline 75E Solus Front

Klasyczny wygląd

Kominek Trimline 75E Solus Front zapewnia niepowtarzalną okazję do romantycznego wieczoru w blasku ognia. Pasuje zarówno do nowoczesnych aranżacji, jak i tradycyjnych wnętrz. To urządzenie, które podkreśli charakter każdego pomieszczenia, dodając mu uroku i atmosfery.

Trimline 75E Solus Panoramic

Energia tworząca więcej energii

Kominek Trimline 75E Solus Panorama zapewnia pełen widok ognia z trzech stron, tworząc przyjemne chwile relaksu i refleksji, zarówno w samotności, jak i w gronie bliskich. Jego tańczące płomienie dodają domowi pozytywnej energii, sprawiając, że codzienne życie staje się jeszcze bardziej przyjemne.

Kominek elektryczny Trimline 75E Solus Panoramic

Wymiary

wymiary trimline 75E solus, dane techniczne

Cena

Masz pytanie? Napisz do nas.

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Gwarancja

Producent oferuje 2-letnią gwarancję na wszystkie modele kominków Elektrycznych Trimline Solus!


Wiemy, że kupując kominek, klienci oczekują pewności, że ich zakup jest bezpieczny i zabezpieczony. Dlatego właśnie chcemy zapewnić naszych klientów, że każdy model Trimline Solus objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Gwarantujemy, że kominki są wykonane z najlepszych materiałów, z dbałością o każdy szczegół.