Trimline 180E Solus

Elektryczny kominek Trimline Solus daje niezrównaną możliwość spędzenia romantycznego wieczoru w blasku ogniska.

To urządzenie doskonale nadaje się do nowoczesnej zabudowy jak również sprawdzi się w połączeniu z bardziej tradycyjnymi rozwiązaniami stanowi idealny sposób na stworzenie przytulnego wnętrza, pasuje niemal wszędzie, a jedyne czego potrzebujesz, aby dawał on Ci przyjemność,  to ściana do jego montażu!

Zalety kominka elektrycznego:

  • Łatwość instalacji: nie wymaga użycia komina ani żadnych innych specjalistycznych urządzeń.
  • Bezpieczeństwo: nie wytwarza dymu, sadzy ani innych szkodliwych substancji.
  • Wielofunkcyjność: regulacja temperatury, tryb płomieni, programowalny timer, pilot zdalnego sterowania i wiele innych.
  • Estetyka: bardzo eleganckie i estetyczne, dzięki czemu stanowią doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza.
  • Łatwość czyszczenia: nie produkują popiołu, który mogłyby brudzić otoczenie. Wystarczy regularnie przecierać obudowę i szybę miękką szmatką.

Opis

Trimline 180E Solus Corner

Kominek nowej generacji

Jeżeli poszukujesz kominka elektrycznego, który będzie niezwykle efektowny i zajmie centralne miejsce w Twoim wnętrzu, to kominek Trimline 180E Solus Corner spełni Twoje oczekiwania! Stanowi on prawdziwą ozdobę Twojego domu.

Trimline 180E Solus Corner
Trimline 180E Solus Front

Trimline 180E Solus Front

Coś, co dodaje uroku

Poszukujesz czegoś ekstra? Dodatkowej elegancji lub szerokiego kominka? Trimline 180E Solus Front na pewno przyniesie Ci dodatkową przyjemność! Odkryj, jak luksusowy może stać się Twój dom dzięki temu kominkowi.

Trimline 180E Solus Panoramic

Ciesz się namiętną grą płomieni

Luksus i styl na wyciągnięcie ręki! Czy marzysz o posiadaniu kominka z panoramicznym widokiem? W takim razie model Trimline 180E Solus Panoramic spełni Twoje marzenia! Spędzaj przytulne wieczory z przyjaciółmi i rodziną. Dzięki temu rozległemu kominkowi elektrycznemu, będziesz miał wszystko, czego dusza zapragnie.

Trimline 180E Solus Panoramic

Wymiary

wymiary, rysunek techniczny trimline 180e

Cena

Masz pytanie? Napisz do nas.

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Gwarancja

Producent oferuje 2-letnią gwarancję na wszystkie modele kominków Elektrycznych Trimline Solus!


Wiemy, że kupując kominek, klienci oczekują pewności, że ich zakup jest bezpieczny i zabezpieczony. Dlatego właśnie chcemy zapewnić naszych klientów, że każdy model Trimline Solus objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Gwarantujemy, że kominki są wykonane z najlepszych materiałów, z dbałością o każdy szczegół.