Skip to main content

Wkłady kominkowe BEF cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Czechach, ale także na innych rynkach. Od 1998 roku firma BeF, mająca swoją siedzibę w Kotvrdovicach (30 km od Brna), kontynuuje produkcję kominków. Dzięki zautomatyzowaniu procesu produkcji wkładów kominkowych, firma może zaoferować je w atrakcyjnych cenach.

Zalety wkładów kominkowych marki BeF:

 • czołowy producent wkładów kominkowych
 • solidna stalowa konstrukcja wkładu kominkowego z 15 letnią gwarancją
 • jako jedyny producent na rynku daje 2 letnią gwarancje na szybę
 • bogaty asortyment modeli i wzorów do wyboru
 • przystępna cena
 • nowoczesny i atrakcyjny design oraz doskonałe wykonanie
 • stała dostępność części zamiennych
 • gwarantowany serwis zarówno w okresie gwarancji, jak i po jej upływie

Niekończące się innowacje

bef historia firmy Firma BeF skupia się na wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów oraz perfekcyjnym wykonaniu swoich produktów. Dlatego sława BeF Home wykracza poza granice Czech i 65% produkcji eksportowana jest na cały świat. Nowoczesne zakłady produkcyjne umożliwiają prowadzenie efektywnej produkcji masowej. Każdy wkład kominkowy i piec przechodzi rygorystyczną kontrolę jakości przed opuszczeniem zakładu produkcyjnego, a następnie jest starannie pakowany przed wysyłką.

Firma BEF ma za sobą prawie ćwierć wieku innowacji i postępu w produkcji i rozwoju wkładów kominkowych. Pomaga w tym własny zespół programistów, którzy odpowiadają za projekty wszystkich produktów. Jako jedyni udzielają gwarancje na wszystkie elementy wkładów kominkowych. Nasze kominki i piece to gwarancja jakości.

 

wkład kominkowy, kominek na drewno, wkład kominkowy na drewno Duży wybór wkładów

Wkłady kominkowe marki BeF Home są dostępne w różnorodnych wersjach – z klasycznymi drzwiami otwieranymi lub przesuwanymi, narożne z giętą szybą, a także z zadziwiającym przeszkleniem trójstronnym.
Wkłady kominkowe BeF z Czech to doskonały wybór dla osób poszukujących wysokiej jakości produktów od sprawdzonego producenta z bogatą tradycją. Firma ta sięga korzeniami do 1998 roku, gdy rozpoczęła produkcję swoich pierwszych, dzisiaj niezwykle popularnych modeli wkładów kominkowych. Długie lata doświadczeń i ciągłego rozwoju zaowocowały szeroką gamą wkładów kominkowych, które cechuje doskonała jakość wykonania oraz wydajną technologią spalania.

Wkłady kominkowe BeF  są wysokiej klasy wkładami pochodzącymi od czeskiego producenta. To jasny wybór dla osób, które cenią jakość, ale nie chcą przepłacać. Te solidnie wykonane wkłady z najlepszych materiałów są wyposażone w masywne materiały akumulacyjne, które zapewniają skuteczne ogrzewanie i efektywne spalanie drewna.

 

Co wyróżnia producenta wkładów Bef na tle innych producentów?

 1. Najwyższej jakości stal, która jest przystosowana do wysokich temperatur. Dzięki temu wkłady Bef mają jeden z najwyższych współczynników efektywności. Odpowiednia grubość stali zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, chroniąc przed deformacją czy pęknięciami w warunkach ciągłego obciążenia termicznego. Wkłady kominkowe firmy BEF, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości stali, są nie tylko efektywne, ale również estetyczne, co sprawia, że mogą stanowić elegancki element dekoracyjny w domu. Ponadto gwarancja na elementy stalowe wynosi 15 lat.
 2. Szyba wykonana z ceramiki żaroodpornej, która może wytrzymać bardzo wysokie temperatury bez pęknięć czy uszkodzeń, co jest niezbędne do bezpiecznego użytkowania kominka. Szyby w wkładach kominkowych są odporne na nagłe zmiany temperatur, które mogą wystąpić podczas szybkiego rozpalania czy gaszenia ognia. Bef jako jedyny na rynku oferuje 2 lata gwarancji na szybę.
 3. Wyłożenie komory spalania w wkładach kominkowych firmy BEF jest projektowane z myślą o maksymalnej wydajności i trwałości, wykorzystując materiały wysokiej jakości, które są odporne na ekstremalne warunki pracy. Kluczowym aspektem jest tu używanie materiałów zdolnych wytrzymać bardzo wysokie temperatury i bezpośredni kontakt z ogniem. Najczęściej stosowane są specjalne gatunki betonu szamotowego, które nie tylko wytrzymują wysokie temperatury, ale również skutecznie akumulują ciepło, co zwiększa efektywność ogrzewania. Dobrze zaprojektowane i wykonane wyłożenie pomaga w równomiernym rozprowadzeniu ciepła, co przyczynia się do lepszego spalania i mniejszej emisji szkodliwych substancji.

bef wkład

Podsumowując

BEF, jako firma produkująca kominki, reprezentuje połączenie tradycji z nowoczesnością w branży kominkowej. Bogate doświadczenie, zaangażowanie w proces produkcyjny oraz skupienie na detalach czynią z jej produktów preferowany wybór dla osób szukających w swoich domach ciepła, elegancji oraz niezawodności.