Skip to main content

Firma kominkowa BeF: Tradycja i innowacja w świecie kominków

Firma kominkowa BEF to marka, która od lat z powodzeniem łączy tradycję z nowoczesnością w branży kominkowej. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży kominków, wkładów kominkowych powietrznych, z płasczem wodnym, tunelowe, narożne itd.

Historia firmy

BeF Home, s.r.o. to firma założona w 1998 roku, która wprowadziła na czeski rynek wyjątkowe kominki żeliwne z serii Blanzek. W miejscowości Kotvrdovice, w odległości około 30 km od Brna, firma postawiła nowy, zaawansowany technologicznie zakład, który zastąpił pierwotną produkcję na mniejszą skalę.

Cały proces tworzenia kominków jest zautomatyzowany i zrobotyzowany. Kluczem do sukcesu BeF Home jest nacisk na doskonałe przygotowanie i selekcję materiałów oraz komponentów, przy czym duża część materiałów używanych w produkcji pochodzi z niemieckich odlewów żeliwnych najwyższej jakości.

Zespół BeF Home składa się z ponad 200 specjalistów. Dzięki inwestycjom w najnowsze technologie oraz własne zasoby produkcyjne i projektowe, firma produkuje rocznie ponad 14 000 wkładów kominkowych. Z zaawansowanym zapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą, firma gwarantuje najwyższą jakość produktów zgodnych z surowymi normami europejskimi. Można to potwierdzić faktem, że aż 65% produkowanych kominków trafia na rynki międzynarodowe.

Innowacje technologiczne

W obliczu rosnącej świadomości ekologicznej społeczeństwa, firma BEF nie pozostaje obojętna na kwestie ochrony środowiska. Produkty oferowane przez firmę spełniją najwyższe standardy ekologiczne, gwarantując efektywność ogrzewania przy jednoczesnym ograniczeniu emisji szkodliwych substancji.

Współpraca i rozrost

Dzięki konsekwentnej strategii rozwoju, BEF nieustannie poszerza swoją ofertę oraz zdobywa nowe rynki zbytu. Współpracuje z wieloma partnerami, zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi, co pozwala na wymianę doświadczeń i ciągłe doskonalenie swoich produktów.

Podsumowanie

Firma kominkowa BEF to nie tylko producent kominków, ale także ambasador tradycji i nowoczesności w branży kominkowej. Długoletnie doświadczenie, zaangażowanie oraz dbałość o każdy detal sprawiają, że produkty tej firmy są wybierane przez klientów pragnących ciepła, stylu i niezawodności w swoim domu.