Skip to main content

Spełniamy standardy Blower Door Test

Nasza firma wyróżnia się jako jedyna w Czechach i jedna z niewielu w Europie, która prezentuje wybrane wkłady kominkowe z linii produktów PASSIVE, zapewniające maksymalną szczelność kominka. Dzięki temu nasze produkty spełniają testy szczelności budynków, idealnie nadając się do domów pasywnych. Linia produktów PASSIVE to absolutny szczyt jakości na europejskim rynku.

Stałe innowacje na każdym etapie

Nasza firma może się poszczycić prawie ćwierćwieczem innowacji i postępu w produkcji i rozwoju wkładów kominkowych. Nasz dział rozwoju jest odpowiedzialny za projektowanie wszystkich naszych produktów, a my jesteśmy jedyną firmą, która oferuje gwarancję na wszystkie komponenty wkładów kominkowych. Oferowane przez nas kominki i piece to gwarancja jakości.

Jakość wykonania nadrzędna

Jesteśmy czeską firmą, która może się pochwalić nie tylko najszerszą gamą wkładów kominkowych na rynku, ale także ich niezrównaną funkcjonalnością. Idealnie czyste szyby, wysokojakościowe spalanie i niskie zużycie paliwa to cechy charakterystyczne dla wszystkich naszych produktów. Profesjonaliści z branży, od firm budowlanych po projektantów i architektów, doceniają jakość i innowacyjność naszych produktów.

Szczegóły mają znaczenie

Najpiękniejszy widok na palenisko podkreśla łatwa w obsłudze regulacja dopływu powietrza, która ma siedem jasno określonych pozycji sterowania. Nasz zespół projektowy kładzie ogromny nacisk na szczegóły, które skrywają się w projektach. Od projektu i kształtu klamek drzwiczek po specjalny kształt naszych palenisk, które przechodzą testy w modelach aerodynamicznych.

Wyjątkowy materiał akumulacyjny Carcon

Paleniska naszych wkładów kominkowych pokryte są solidną warstwą specjalnego materiału akumulacyjnego Carcon, opracowanego specjalnie dla naszej firmy. Ta wykładzina przyczynia się do wydajnego spalania i utrzymania kominka w doskonałej czystości. Komora spalania również posiada właściwości akumulacyjne dzięki swojej masie.

Produkcja w Czechach

Proces produkcji naszych wkładów kominkowych odbywa się w całości w Czechach. Nasza nowoczesna i ciągle rozwijana fabryka w Kotvrdovicach, na południowo-wschodnim krańcu Czech, zaledwie 30 km od Brna, zajmuje powierzchnię ponad 30 000 m2, a sama produkcja to ponad 13 000 m2. Nasze procesy produkcyjne charakteryzują się wysokim stopniem automatyzacji i robotyzacji, wykorzystując nowoczesne półautomatyczne magazyny. Ponad 150 wykwalifikowanych pracowników zajmuje się procesami produkcyjnymi i montażem.

Nasz zespół serwisowy zawsze na wyciągnięcie ręki

Jesteśmy dumni z oferowania wysokiej jakości serwisu posprzedażowego jako nieodłącznej części naszej oferty. Nasz zespół serwisowy jest dostępny przez cały czas, gotowy do udzielenia technicznego wsparcia naszym klientom.

Omikron Kominki
Average rating:  
 0 reviews