Skip to main content

Zakup kominka gazowego to poważna inwestycja. Nie tylko ze względu na związany z tym wydatek finansowy, lecz również na kłopot z ewentualną jego wymianą po zabudowaniu. Radzimy przy tym zwrócić szczególną uwagę na poniższe kwestie:

tenore240

Bezpieczeństwo:

Kominek gazowy powinien przede wszystkim zapewniać nam bezpieczne użytkowanie. Dlatego też w naszych kominkach stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania a wszelkie modyfikacje poprzedzają skrupulatne testy. Bezpieczeństwo naszych kominków potwierdzają odpowiedne certyfikaty CE.

Niezawodność:

logo 5latgwarancji a

  • Nasze kominki objęte są 5-cio letnią gwarancją obejmującą wszystkie elementy – również sterowanie, palnik płomienia kontrolnego, termoparę, iskrownik i oczywiście cały korpus kominka.
  • Wiele z naszych kominków jest zainstalowanych w restauracjach czy hotelach, gdzie “zarabiają na siebie” przyciągając klientów niepowtarzalną atmosferą jaką tworzą. Dlatego też ich niezawodne działanie jest szczególnie ważne.
  • Nasze kominki nie potrzebują zasilania prądem. Dzięki temu mogą stanowić niezawodne źródło ciepła w przypadku awarii prądu.

Estetyka:

  • Dzięki realistycznym ceramicznym polanom wygląd paleniska kominków gazowych bardzo wiernie oddaje efekt prawdziwego kominka opalanego drewnem.
  • Elementy konstrukcyjne mocujące szybę kominka są niewidoczne. Po zamontowaniu widzimy jedynie palenisko i jego zabudowę.
  • Elementy sterujące pracą kominka umieszczone są w oddzielnej skrzynce sterowniczej, którą możemy zamontować w dowolnym miejscu w pobliżu kominka nie szpecąc jego obudowy.

Łatwość użytkowania:

Wszystkie nasze kominki wyposażone są w system automatycznego sterowania pozwalającego na obsługę za pomocą pilota, programowanie czasowe, utrzymywanie zadanej temperatury jak również integrację z systemem typu inteligentny budynek.

Przystępna cena:

Z dobrą jakością niekoniecznie musi wiązać się wysoka cena. Dzięki wysokoseryjnej produkcji i prostej sieci sprzedaży pomijającej niepotrzebnych pośredników jesteśmy w stanie oferować nasze kominki taniej, niż porównywalne modele konkurencji.

Profesjonalny serwis:

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całej Polski. 

Wybierz sprawdzone rozwiązania – oferowane przez nas kominki gazowe są sprzedawane od kilkudziesięciu lat na całym świecie.