Skip to main content

Kominki tradycyjne

Omikron Kominki

Omikron Kominki to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku kominkowym. Oferujemy różnego rodzaju kominki zarówno nowoczesne jak też klasyczne i tradycyjne. Staramy się starannie dopasowywać naszą ofertę do oczekiwań klientów. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają nam profesjonalnie doradzić w kwestiach technicznych jak również wizualnych. Wiemy jak ważny jest odpowiednio dobrany kominek, toteż zamówiony u nas kominek jest dokładnie dostosowany do potrzeb inwestora, a jego montaż nie zabiera więcej jak 2 do 3 dni roboczych. Prace nad kominkiem rozpoczynamy zawsze od wykonania starannie dopracowanego i uzgodnionego z inwestorem projektu. Dzięki wykorzystaniu do tego celu programów do projektowania architektonicznego 3D, efektem końcowym prac projektowych jest niemal fotograficznej jakości wizualizacja. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, profesjonalny i rzetelny.

Aby zaspokoić Państwa oczekiwania w swojej ofercie posiadamy kominki wykonane z różnych rodzajów kamienia: piaskowca, steatytu, marmuru, granitu oraz trawertynu. Kamień przygotowujemy we własnym warsztacie kamieniarskim. Pominięcie wszelkich pośredników daje Państwu gwarancję jakości oraz konkurencyjnej ceny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również piecyki kominkowe wolnostojące. Szeroka gama modeli umożliwi Państwu dobór urządzenia jak najlepiej pasującego do Państwa oczekiwań. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Polskę firmy ABX oraz Aduro. Nasze kominki tworzą rodzinny nastrój i przywodzą na myśl ciepło domowego ogniska. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas kominkami.

Nasza oferta na kominki tradycyjne