Skip to main content

Kominki gazowe to obecnie najszybciej rozwijający się segment w branży kominkowej. Dlaczego inwestorzy coraz częściej wybierają kominki na gaz?

W ciągu ostatnich kilku lat ich udział w rynku zwiększył się z kilku do około 20% a trend ten coraz bardziej przyśpiesza. Ma na to wpływ zarówno oczekiwanie od klientów większego komfortu użytkowania kominka jak również wprowadzane w Polsce ograniczenia na użytkowanie palenisk opalanych drewnem lub węglem. Posiadanie atrakcyjnej oferty na kominki gazowe staje się niezbędne dla rozwoju każdej firmy kominkowej w Polsce.

Jako wyłączny przedstawiciel holenderskich producentów kominków gazowych Helex i Element4 chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy. Dla firm kominkowych oferujemy atrakcyjne warunki handlowe, fachowe szkolenia oraz wsparcie marketingowe.

Napisz do nas aby otrzymać ofertę współpracy

Dlaczego nasze kominki?

Największa niezawodność

Oferowane przez nas kominki gazowe są produkowane przez firmy holenderskie z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży kominków gazowych. Na wszystkie modele udzielamy 5-cio letniej gwarancji obejmującej wszystkie elementy urządzenia.

Najbardziej realistyczny ogień

Zastosowane w kominkach Helex i Element4 paleniska z wieloma palnikami zmniejszają koszt użytkowania kominka a jednocześnie sprawiają, że kominek wygląda jeszcze bardziej realistycznie (płomienie rozkładają się na większej głębokości paleniska zwiększając efekt jego przestrzenności). Najnowsze modele są wyposażone nawet w 5 niezależnych palników.

Największy wybór modeli

Od 38 do 240 cm szerokości, od 38 do 160 cm wysokości. Kominki płaskie, narożne, trójstronne, wyspowe, vis-a-vis a nawet czterostronne.

Największe doświadczenie

W roku 2004 jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęliśmy sprzedaż, instalację i serwis kominków gazowych. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju.

Wybierz sprawdzone i bezpieczne rozwiązania – oferowane przez nas kominki gazowe są w całości produkowane w Europie oraz instalowane u klientów na całym świecie od prawie 50 lat.