Aduro P4 na pellet

Piecyk wolnostojący na pellet Aduro P4

Aduro P4 wygląda podobnie do Aduro P1, ale za pięknym wyglądem kryje się bardziej zaawansowana technologia. Piec jest wyposażony w skuteczny system czyszczenia powietrza, który zapobiega osadzaniu się sadzy na szkle, zapewnia piękniejszy płomień i wyjście dymu skupione jest na górze pieca.

Aduro P4 jest również odpowiedni do instalacji z kominem koncentrycznym, w którym świeże powietrze jest wprowadzane przez komin i wyprowadzane przez piec. Zintegrowany moduł Wi-Fi umożliwia łatwe sterowanie piecem z poziomu smartfona, niezależnie od czasu i miejsca.

Opis

Piece kominkowe na pellet Aduro

Piece wolnostojce na pellet Aduro to innowacyjne rozwiązanie, łączące tradycyjny urok kozy z wygodą i oszczędnością piecyka na pellet. W przeciwieństwie do klasycznych kominków, piece te nie wymagają drewna, tylko korzystają z niskosypkiego paliwa w postaci granulatu z odpadów drzewnych.

Kominek wolnostojący na pellet to rozwiązanie idealne dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania i efektywność. Piecyki te doskonale sprawdzają się w domach jednorodzinnych, ale również w mieszkaniach czy niewielkich pomieszczeniach biurowych. Dzięki swojemu nowoczesnemu designowi oraz możliwości ustawienia w różnych aranżacjach, kominek na pellet stanowi nie tylko źródło ciepła, ale także ozdobę wnętrza.

Piecyki na pellet są bardzo efektywne, co oznacza, że zużywają mało paliwa, a jednocześnie osiągają wysoką moc grzewczą. Dzięki temu, że paliwo jest dosypywane automatycznie, użytkownik nie musi się martwić o uzupełnienie drewna czy przepalony popiół. Wszystko odbywa się automatycznie, dzięki czemu korzystanie z piecyka jest łatwe i wygodne.

Kominek wolnostojący na pellet jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą cieszyć się ciepłem tradycyjnej kozy , ale nie mają czasu na przygotowywanie drewna czy węgla. Dzięki piecykowi na pellet, ogrzewanie domu staje się łatwe, wygodne i oszczędne. Odpowiednio dobrany model zapewni komfortowe warunki w domu przez cały sezon grzewczy, a jednocześnie pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za energię.

koza wolnoswojąca, koza na drewno, kominek wolnostojący, piecyk wolnostojący, kominek na drewno, aduro na pellet, kominek na pellet

Dane techniczne

Moc nominalna 8 kW
Zakres pracy 3-8 kW
Powierzchnia grzewcza 30-140 m2
Wydajność energetyczna > 90% (8 kW) / > 92% (2,4 kW)
SEER 85%
Wskaźnik sprawności 129,9
Klasa energetyczna A+
Moc elektryczna podczas pracy 50-160W
Ciąg kominowy Zgodnie z EN14785. 10-14 Pa przy zimnym piecu.

Cena

Masz pytanie? Napisz do nas.

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Gwarancja

Producent oferuje 5-letnią gwarancję na wszystkie kominki wolnostojące Aduro!

Firma Aduro zapewnia wysoką jakość produktów i w związku z tym oferuje aż 5-letnią gwarancję na wszystkie piecyki Aduro. Warunkiem skorzystania z tej gwarancji jest kupno produktu razem z montażem, za który odpowiedzialna jest firma omikron-kominki.