Aduro P1.3 na pellet

Piecyk wolnostojący na pellet Aduro P1.3

Aduro P1.3 to okrągły piecyk na pellet z projektowaniem skandynawskim. Duże, eleganckie drzwi ze szkła oraz czarne boczne szkło nadają piecykowi ekskluzywnego wyglądu. Zintegrowany moduł Wi-Fi ułatwia sterowanie piecykiem. Piecyk można używać na 5 różnych poziomach, z których poziom 1 to cicha praca bez wentylatora.

Aduro P1.3 ma kilka opcji instalacji. Można poprowadzić rurę kominową za piecykiem lub powyżej niego przez tylny wylot. Aduro P1.3 jest szczelny, dzięki czemu można go zainstalować w dowolnym miejscu. Piecyk jest wyposażony w zewnętrzne źródło powietrza, w którym powietrze spalania jest dostarczane z zewnątrz i bezpośrednio do piecyka.

Opis

Piece kominkowe na pellet Aduro

Piece wolnostojce na pellet Aduro to innowacyjne rozwiązanie, łączące tradycyjny urok kozy z wygodą i oszczędnością piecyka na pellet. W przeciwieństwie do klasycznych kominków, piece te nie wymagają drewna, tylko korzystają z niskosypkiego paliwa w postaci granulatu z odpadów drzewnych.

Kominek wolnostojący na pellet to rozwiązanie idealne dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania i efektywność. Piecyki te doskonale sprawdzają się w domach jednorodzinnych, ale również w mieszkaniach czy niewielkich pomieszczeniach biurowych. Dzięki swojemu nowoczesnemu designowi oraz możliwości ustawienia w różnych aranżacjach, kominek na pellet stanowi nie tylko źródło ciepła, ale także ozdobę wnętrza.

Piecyki na pellet są bardzo efektywne, co oznacza, że zużywają mało paliwa, a jednocześnie osiągają wysoką moc grzewczą. Dzięki temu, że paliwo jest dosypywane automatycznie, użytkownik nie musi się martwić o uzupełnienie drewna czy przepalony popiół. Wszystko odbywa się automatycznie, dzięki czemu korzystanie z piecyka jest łatwe i wygodne.

Kominek wolnostojący na pellet jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą cieszyć się ciepłem tradycyjnej kozy , ale nie mają czasu na przygotowywanie drewna czy węgla. Dzięki piecykowi na pellet, ogrzewanie domu staje się łatwe, wygodne i oszczędne. Odpowiednio dobrany model zapewni komfortowe warunki w domu przez cały sezon grzewczy, a jednocześnie pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za energię.

koza wolnoswojąca, koza na drewno, kominek wolnostojący, piecyk wolnostojący, kominek na drewno, piecyk kominkowy

Dane techniczne

 

Moc nominalna 8 kW
Zakres pracy 3-8 kW
Powierzchnia grzewcza 30-140 m2
Wydajność energetyczna > 91% (3 kW) / > 90% (8 kW)
SEER 85%
Wskaźnik sprawności 126,5
Klasa energetyczna A+
Moc elektryczna podczas pracy 55-160W
Ciąg kominowy Zgodnie z EN14785. 10-14 Pa przy zimnym piecu.

 

Cena

Masz pytanie? Napisz do nas.

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Gwarancja

Producent oferuje 5-letnią gwarancję na wszystkie kominki wolnostojące Aduro!

Firma Aduro zapewnia wysoką jakość produktów i w związku z tym oferuje aż 5-letnią gwarancję na wszystkie piecyki Aduro. Warunkiem skorzystania z tej gwarancji jest kupno produktu razem z montażem, za który odpowiedzialna jest firma omikron-kominki.