Aduro 22.3 Lux

Piecyk kominkowy na drewno Aduro 22.1 Lux

Aduro 22.3 Lux to smukły, drewniany, wolnostojący, piec do ogrzewania, o minimalnej głębokości, co pozwala mu doskonale pasować do niewielkich przestrzeni. Podstawa podnosi komorę spalania i dodaje lekkości do designu pieca. Błyszczące szklane drzwi nadają mu ekskluzywny wygląd, a boczne szklane ściany pozwalają na podziwianie ognia z każdej strony.

Aduro 22.3 Lux posiada doskonałą skuteczność spalania. Dzięki zintegrowanemu automatycznemu urządzeniu Aduro-tronic, łatwo uzyskasz czyste, skuteczne i przyjazne dla środowiska spalanie.

Opis

Aduro

Piece na drewno ADURO

Piece Aduro rownież czasami są nazywane: koza wolnostojąca, kominek wolnostojący, piec na drewno, koza na drewno, piec kominkowy.

Aduro to duńska firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości piecyków oraz wkładów kominkowych, które łączą w sobie elegancki design, funkcjonalność oraz wydajność. Firma Aduro została założona w 2002 roku w Danii i od tamtej pory zdobyła uznanie na całym świecie dzięki swoim innowacyjnym produktom.

Firma Aduro skupia się na rozwoju ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań w dziedzinie ogrzewania. Wszystkie produkty Aduro są wytwarzane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność.

Aduro oferuje wiele różnych modeli piecyków i wkładów kominkowych, które są dostępne w różnych rozmiarach i stylach, aby zaspokoić różnorodne potrzeby klientów. Produkty Aduro są projektowane w sposób, który pozwala na łatwe czyszczenie i konserwację, co sprawia, że są one wygodne w użytkowaniu.

W sumie, firma Aduro to lider w branży piecyków i wkładów kominkowych, oferując innowacyjne i ekologiczne produkty, które łączą w sobie funkcjonalność i elegancki design.

System Aduro-tronic

System Aduro-tronic jest prostym i użytecznym rozwiązaniem zapewniającym automatyczną regulację dopływu powietrza. Jedyne co należy zrobić, to rozpalić piecyk, napełnić go suchym drewnem i uruchomić Aduro-tronic

aduro_9_5

Product film Aduro 22

Dane techniczne

Specyfikacja Wartość
Moc nominalna 5,5 kW
Zakres pracy 3-9 kW
Powierzchnia grzewcza 30-140 m2
Wydajność energetyczna > 78%
Klasa energetyczna A

 

rysunek techniczny aduro 22.3 lux rysunek techniczny aduro 22.3 lux

Cena

Masz pytanie? Napisz do nas.

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

 

Gwarancja

Producent oferuje 5-letnią gwarancję na wszystkie kominki wolnostojące Aduro!

Firma Aduro zapewnia wysoką jakość produktów i w związku z tym oferuje aż 5-letnią gwarancję na wszystkie piecyki Aduro. Warunkiem skorzystania z tej gwarancji jest kupno produktu razem z montażem, za który odpowiedzialna jest firma omikron-kominki.