Trimline 150E Solus

Elektryczny kominek Trimline Solus daje niezrównaną możliwość spędzenia romantycznego wieczoru w blasku ogniska.

To urządzenie doskonale nadaje się do nowoczesnej zabudowy jak również sprawdzi się w połączeniu z bardziej tradycyjnymi rozwiązaniami stanowi idealny sposób na stworzenie przytulnego wnętrza, pasuje niemal wszędzie, a jedyne czego potrzebujesz, aby dawał on Ci przyjemność,  to ściana do jego montażu!

Zalety kominka elektrycznego:

  • Łatwość instalacji: nie wymaga użycia komina ani żadnych innych specjalistycznych urządzeń.
  • Bezpieczeństwo: nie wytwarza dymu, sadzy ani innych szkodliwych substancji.
  • Wielofunkcyjność: regulacja temperatury, tryb płomieni, programowalny timer, pilot zdalnego sterowania i wiele innych.
  • Estetyka: bardzo eleganckie i estetyczne, dzięki czemu stanowią doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza.
  • Łatwość czyszczenia: nie produkują popiołu, który mogłyby brudzić otoczenie. Wystarczy regularnie przecierać obudowę i szybę miękką szmatką.

Opis

Trimline 150E Solus Corner

Prawa strona, od każdej strony

Nie za duży, nie za mały, po prostu idealny. Kominek elektryczny z dodatkową wymiarowością. Ten model Trimline 150E Solus Corner ma wszystko, czego potrzebujesz. Dobrą rzeczą jest to, że będzie pasował prawie do każdego miejsca w Twoim domu.

Trimline 150E Solus Corner
Trimline 150E Solus Front

Trimline 150E Solus Front

Stwórz swoją aranżację

Czy szukasz przestronnego kominka krajobrazowego, bez konieczności poświęcania zbyt dużo cennego miejsca? Trimline 150E Solus Front pasuje do każdego wnętrza, dodając luksusowego wyglądu za jednym naciśnięciem przycisku.

Trimline 150E Solus Panoramic

Ostatni szlif

Wyobraź sobie, jak ten panoramiczny kominek rozświetla Twój dom! Pomyśl o wszystkich wspaniałych wieczorach, jakie spędzisz wokół tego kominka. Design jest piękny, a doświadczenie, jakie zapewni, będzie nadzwyczajne. Ten przyciągający wzrok kominek doda wyjątkowego klimatu do każdego pomieszczenia.

Trimline 150E Solus Panoramic

Wymiary

wymiary, rysumek techniczy Trimline 150E Solus

Cena

Masz pytanie? Napisz do nas.

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Gwarancja

Producent oferuje 2-letnią gwarancję na wszystkie modele kominków Elektrycznych Trimline Solus!


Wiemy, że kupując kominek, klienci oczekują pewności, że ich zakup jest bezpieczny i zabezpieczony. Dlatego właśnie chcemy zapewnić naszych klientów, że każdy model Trimline Solus objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Gwarantujemy, że kominki są wykonane z najlepszych materiałów, z dbałością o każdy szczegół.